PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Podsumowanie konkursów w Opolskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP
Wysłano 09.12.2014 o godz. 10:38:30
2__Small_.JPG8 grudnia w Opolskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego  Konkursu Fotograficznego pn. „Moja Mała Ojczyzna” oraz Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową. W spotkaniu wzięli udział laureaci konkursów, kierownicy jednostek opiekuńczo wychowawczych OWK OHP, wychowawcy. Celem konkursu fotograficznego było m.in skłonienie młodzieży do refleksji nad swoim życiem, do kształtowania własnej tożsamości kulturowej. Celem Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową było zachęcenie do osobistego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz refleksji nad sensem świętowania. Poza tym jeden i drugi konkurs miał na celu pobudzanie aktywności twórczej wśród młodzieży, umożliwienie zaprezentowania swojego talentu, rozwijanie zdolności plastycznych, uczenie zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Ponadto czas konkursu miał być czasem do efektywnego budowania wśród  młodzieży poczucia własnej wartości. Na konkursy zgłoszono wiele prac. Wyłonienie zwycięskich było bardzo trudne ponieważ poziom prac był niezwykle wysoki.
W konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową I miejsce zdobyła Adrianna Miller z HP w Opolu, II miejsce  Angelika Citak z HP w Nysie i Wiktoria Gawlik z ŚHP w Dąbrówce Dolnej, natomiast III miejsce zdobył Marciń Rzońca z ŚHP w Namysłowie.
W konkursie fotograficznym I miejsce zdobyła Klaudia Woś z ŚHP w Dąbrówce Dolnej, II miejsce Patrycja Wojciechowska z OSiW w Oleśnie, III miejsce Natalia Sługocka z HP  w Kędzierzynie-Koźlu oraz Adrianna Miller z HP w Opolu. Komisja Konkursowa przyznała również wyróżnienia, które otrzymali Dawid Rapalski z HP w Polanowiach,  Angelika Citak z HP w Nysie oraz Jakub Tomalik z ŚHP w Namysłowie.  Podczas wręczania dyplomów oraz nagród Pani Józefa Ziemnik Wojewódzki Komendant OHP życzyła młodzieży uśmiechu na twarzy, wiary we własne możliwości, oraz optymizmu na każdy dzień. Również w ramach nagrody młodzież udała się do kina na film pt. „Bogowie”.

Bernadeta Orlikowska

1_9.jpg 2__Small_.JPG 3 (Small)_1.JPG
 Zwycięskie Karty w Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Adrianna Miller z HP w Opolu- laureatka Wojewódzkiego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową Laureaci Konkursu Fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna” 


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS