tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej w Brzegu
Wysłano 20.04.2011 o godz. 15:10:19

2.jpgNa boisku drużyny LZS Żłobizna w dniu 19.04.2011 roku odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej chłopców zorganizowany przez Środowiskowy Hufiec Pracy w Brzegu. Z

godnie z regulaminem zawodów drużyny zostały podzielone na 2 grupy i w wyniku losowania w grupie A znalazły się: Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Oleśnie, ŚHP Namysłów, ŚHP Brzeg oraz ŚHP Kędzierzyn – Koźle, w grupie B znalazły się: ŚHP Nysa, ŚHP Dąbrówka Dolna oraz ŚHP Opole. W wyniku zaciętej walki drużyn I miejscu z grupy A zajęła drużyna  z ŚHP Kędzierzyn – Koźle, a z grupy B drużyna ŚHP Nysa i te drużyny walczyły o I miejsce w turnieju. Drużyny , które zajęły II miejsce w grupach, czyli OSiW Olesno w grupie A i ŚHP Opole w grupie B walczyły o III miejsce w turnieju.

Zawody zakończyły się zwycięstwem drużyny z Kędzierzyna – Koźla, która pokonała w finale drużynę z Nysy 2:1. Walka o miejsce na podium była bardzo zacięta – w normalnym czasie gry drużyny z Opola i Olesna osiągnęły wynik remisowy 2:2 i wtedy doszło do rzutów karnych, w których lepszymi egzekutorami okazali się zawodnicy z OSiW, którzy pokonali drużynę z Opola 5:4 i zajęli III miejsce w turnieju. Na koniec zawodów najlepszym drużynom wręczono puchary oraz medale, a najlepszy zawodnik otrzymał statuetkę „Króla strzelców”.