PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Wycieczka rekreacyjna uczestników SHP Namysłów
Wysłano 06.06.2011 o godz. 09:49:40

1.jpgWiosenna aura, coraz dłuższe, cieplejsze dni powodują, że w naszych uczestnikach budzi się  nowa energia, co przekłada się m.in. na wzrost zainteresowania sportem i rekreacją. Jest to bardzo istotne, ponieważ taka forma spędzania czasu  przyczynia się  do rozwoju zainteresowań, podwyższenia aktywności fizycznej, a  także  rozładowania napięcia i sytuacji stresowych.

Dla uczestników z ŚHP w Namysłowie najprzyjemniejszą formą rekreacji okazały się treningi biegowe w pobliskim parku oraz wycieczka rowerowa do Michalic. Młodzież mogła podziwiać tam drewniany kościółek pod wezwaniem św. Michała Archanioła, wybudowany w roku 1614, a potem odpocząć nad brzegiem, malowniczo położonego, Zalewu Michalickiego. Niestety wypożyczalnia sprzętu wodnego była już nieczynna, ale niektórym z uczestników udało się  umówić na wstępny instruktaż z windsurfingu. Lekcji udzielać ma wieloletni windsurfer, który z wielką pasją opowiadał o tym sporcie. Podczas całej wyprawy wszystkim towarzyszył dobry humor, zwłaszcza, że na koniec wyprawy czekała wszystkich słodka niespodzianka, albowiem każdy z uczestników otrzymał lody i zimne napoje.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wycieczki rowerowe są przyjemną i potrzebną formą spędzania wolnego czasu, dlatego z niecierpliwością czekają na następną wyprawę.

Małgorzata Suchecka

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Na zdjęciu:

W drodze nad zalew w Michalicach

Na zdjęciu:

Nad zalewem

Na zdjęciu:

Uczestnicy w trakcie odpoczynku pod parasolem


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS