PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Zakończenie wolontariatu w ŚHP Opolu
Wysłano 09.06.2011 o godz. 14:05:38

1_2.jpgKończy się powoli rok szkolny i zbliżają się upragnione wakacje. Uczniowie zdają egzaminy. Ale nie byłoby to takie łatwe i przyjemne gdyby nie wolontariusze, którzy przez cały rok spotykali się z młodzieżą ze Środowiskowego Hufca Pracy w Opolu. To dzięki ich pomocy i wsparciu zagadnienia, które dotychczas sprawiały trudności, okazały się proste i zrozumiałe. Ale wolontariusze to nie tylko korepetytorzy, to często bratnie dusze, przyjaciele i powiernicy tajemnic młodzieży. I właśnie w dniu dzisiejszym przyszedł moment, aby im za to podziękować.

W dniu 08.06.2011 zorganizowane zostało zakończenie tegorocznej akcji wolontariackiej. Studenci Uniwersytetu Opolskiego, którzy poświęcali swój wolny czas, aby wspierać i pomagać młodzieży mogli pożegnać się ze swoimi „uczniami”. Wszyscy bardzo żałowali, że to już koniec, ale zapewnienia, iż w przyszłym roku znów się spotkają poprawiły nastroje.

Zatem drodzy wolontariusze w imieniu kadry i przede wszystkim uczniów - DZIĘKUJEMY i do zobaczenia w przyszłym roku. Będziemy czekać na kolejne spotkania.

Ewelina Kopeć

1_2.jpg 2_3.jpg 3_2.jpg

Na zdjęciu:

Wymiana wrażeń po wolontariacie

Na zdjęciu:

Podziękowania dla studentów

Na zdjęciu:

Wolontariusz korepetytor i przyjaciel

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS