PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego w Dąbrówce Dolnej
Wysłano 22.06.2011 o godz. 09:55:22

1_800.jpg21 czerwca w Środowiskowym Hufcu Pracy w Dąbrówce Dolnej był wyjątkowy. Momentami smutny, momentami radosny. Każdy odczuł wyjątkową atmosferę i klimat.

O godz. 10:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów gimnazjum. Uroczystość poprowadzili uczestnicy klasy IIIE, którzy w swoim programie artystycznym podsumowali trzyletni pobyt w placówce. Później były podziękowania i kwiaty. Najważniejszym momentem było jednak wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum oraz nagrody i dyplomy dla najbardziej zasłużonych uczestników. Szczególnym wyróżnieniem była nagroda Komendanta Wojewódzkiego, którą osobiście wręczyła Pani Józefa Ziemnik uczestnikom: Piotrkowi Makowskiemu i Arkadiuszowi Szarowi z klasy IIIE. Na zakończenie pierwszej części uroczystości wszyscy zgromadzeni obejrzeli film dokumentalny „Młodzi Gniewni”, który był podsumowaniem pobytu obecnych absolwentów w naszej placówce. Od 4 lat jest to już zwyczajem, że wychowawca grupy przygotowuje w tej formie prezent dla swoich wychowanków.

Druga część odbyła się w pięknie przystrojonej stołówce, gdzie wszyscy zaproszeni goście, rodzice, kadra ŚHP, nauczyciele gimnazjum i sami absolwenci  mogli powymieniać się ostatnimi wrażeniami i wspomnieniami przy filiżance kawy i świeżym cieście. Na koniec uczestnicy zafundowali wszystkim pizzę.

Pomimo zmiennej pogody i równie zmiennym nastrojów dzień ten był wyjątkowy.

Wychowawca klasy IIIE

Agata Chmura

1_800.jpg 2_800.jpg 3_800.jpg

Na zdjęciu:

Absolwenci ŚHP w Dąbrówce Dolnej.

Na zdjęciu:

Pani Komendant Józefa Ziemnik wręcza nagrodę Arkadiuszowi Szarowi

Na zdjęciu:

Poczęstunek w świetlicy.

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS