PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Kluczbork: I Ty możesz zostać hostessą! Czyli jak efektywnie spędzić czas wolny.
Wysłano 06.10.2011 o godz. 22:30:44

2.JPGPartner Marketing Service to Firma, z którą Filia Młodzieżowego Biura Pracy w Kluczborku współpracuje od dłuższego czasu. Przedstawicielem  Firmy jest Pan Rafał Górecki, który w razie zapotrzebowania na pracowników zawsze może liczyć na szybką pomoc w rekrutacji odpowiednich osób.

W ostatnim czasie odbyła się akcja promocyjna na terenie hurtowni w Kluczborku, podczas której Samanta Marczak – hostessa polecona przez Młodzieżowe Biuro Pracy promowała produkty Firmy ,,Milka”. To nie była pierwsza praca Samanty. Dziewczyna po raz kolejny pracowała za pośrednictwem Filii i zainteresowana jest nawet dłuższą współpracą.

Praca hostessy to często elastyczne godziny pracy, ciekawe doświadczenie i całkiem dobre wynagrodzenie. Od hostessy wymaga się przede wszystkim komunikatywności, chęci do pracy, miłej aparycji. Nie tylko panie mogą pracować w tej branży. Coraz częściej pracodawcy poszukują również panów, czyli hostów.

Każdego, kto chce spróbować swoich sił w tej branży zapraszamy do rejestracji w Filii oraz śledzenia propozycji pracy na naszej stronie internetowej www.mbp.ohp.pl.

Agnieszka Świderska-Włodarczyk 

1.JPG 2.JPG 3.JPG

Na zdjęciu:

Pani Samanta Marczak
podczas promocji słodyczy

Na zdjęciu:

Pani Samanta Marczak
podczas promocji słodyczy

Na zdjęciu:

Degustacje
klientów sklepu

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS