PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Giełda Pracy w Kluczborku
Wysłano 08.11.2011 o godz. 15:15:36

1.jpgKolejna już w tym roku Giełda Pracy zorganizowana przez Filię Młodzieżowego Biura Pracy w Kluczborku dn. 8 listopada 2011 r., zakończyła się dużym sukcesem.


Pani Lidia Cebula – przedstawiciel Firmy Promedica 24 z Opola była miło zaskoczona tak dużą frekwencją. Na spotkanie przyszło 12 osób, z czego wszystkie panie zainteresowane są wyjazdem do opieki nad osobami starszymi. W pierwszym etapie spotkania Pani Lidia Cebula oraz pani Sabina Fila przekazały ogólne informacje dotyczące wyjazdu, następnie potencjalni kandydaci wypełnili test ze znajomości języka niemieckiego.

Wypełnione testy zostały od razu sprawdzone. Okazało się, że panie całkiem dobrze poradziły sobie z nimi. Ostatnim etapem był formularz wstępny, w którym należało wpisać swoje podstawowe dane, a także posiadane doświadczenie w opiece nad osobą starszą. Doświadczenie to wymóg konieczny, ale wszystkie panie posiadały doświadczenie w związku z tym wszystkie zakwalifikowały się do udziału w miesięcznym szkoleniu językowym, by jeszcze lepiej przygotować się do pracy za granicą.

Życzymy powodzenia w nauce i samych sukcesów na egzaminie końcowym.

Agnieszka Świderska-Włodarczyk

1.jpg

Na zdjęciu:

Pani Lidia oraz pani Sabina podczas rozdawanie materiałów uczestnikom Giełdy

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS