PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Uczestnicy ŚHP Namysłów na Wieczorku Poetyckim
Wysłano 02.12.2011 o godz. 12:34:42

zdj__cie_nr_1_800.jpgW dniu 29.11.2011 roku młodzież Środowiskowego Hufca Pracy w Namysłowie wzięła udział w Andrzejkowym Wieczorku Poetyckim zorganizowanym przez Namysłowski Ośrodek Kultury oraz Klub Młodych Twórców „Wena”. Imprezę rozpoczął pan Kazimierz Jakubowski, opiekun „Weny”, który swym przemówieniem wprowadził wszystkich w świat poezji. Młodzi artyści zaprezentowali swoje pełne refleksji utwory, które wzruszały i pobudzały wyobraźnię. Dużą atrakcją były również występy zespołów muzycznych, które nastrojowymi piosenkami wprawiały w zadumę, skłaniały do przemyśleń, dotyczących poszukiwania sensu życia.

Andrzejkowy wieczór nie mógł obyć się bez wróżb. Uczestnicy ŚHP jako pierwsi wyrazili chęć poznania swojej przyszłości, dlatego z nieukrywaną radością czekali na ten moment spotkania andrzejkowego.

Kolejnym punktem programu był występ pana Bartka Mikluszki, który wykonał m.in. pieśni Jacka Kaczmarskiego, wywołując niesamowite wrażenie wśród młodzieży. Do tego dekoracja sali, liczne świeczniki i kawiarniane stoliki, które dopełniały ten wyjątkowy klimat.

Na zakończenie wszyscy otrzymali tomiki poezji wydane przez Klub Młodych Twórców „Wena”. Uczestnicy wyszli z inicjatywą, by taki wieczorek poetycki zorganizować w ŚHP Namysłów, co jest dobrym pomysłem i dowodem na zadowolenie z uczestnictwa w imprezie.

Udział młodzieży w imprezach kulturowych tego typu jest niezwykle ważny dla kształtowania uczuć i wrażliwości oraz rozwijania tkwiących w duszach uczestników pokładów twórczości i wyobraźni.

Małgorzata Suchecka

zdj__cie_nr_1_800.jpg

Na zdjęciu:

Uczestnicy w oczekiwaniu na rozpoczęcie imprezy.

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS