PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

ŚHP Namysłów obchodzi Dzień św. Walentego
Wysłano 16.02.2012 o godz. 08:17:03

1.jpgWalentynki to corocznie obchodzone święto w dzień przypadający na 14  lutego, które przywędrowało do Polski w latach 90 XX wieku. W tym dniu zwyczajem stało się wysyłanie kartek oraz liścików miłosnych często pisanych wierszem do swoich sympatii. Nieodzownym elementem tego dnia jest również wręczanie czekoladowych serc, kwiatów czy też innych miłosnych upominków na znak przyjaźni.

Uczestnicy namysłowskiego hufca nie mogli zapomnieć o tak uroczym święcie oraz zabawie jaka mu towarzyszy. Od samego rana młodzież zabrała się do pracy w celu udekorowania tablicy ściennej oraz świetlicy, uczestnicy nie zapomnieli o wykonaniu walentynkowej skrzynki, do której wrzucili swoje walentynki. W ciągu całego dnia walentynkowa skrzyneczka jak się okazało wypełniona została po brzegi ręcznie wykonanymi sercowymi karteczkami.

Wszyscy uczestnicy nie mogli doczekać się wieczoru, kiedy to zostaną wręczone walentynkowe podarunki. Dlatego też kiedy doszło do tego momentu na twarzach uczestników pojawił się szczery uśmiech i zadowolenie. Ponieważ każdy z uczestników został obdarowany przez Walentego przepięknym serduszkiem. Podczas rozdawania walentynkowej poczty młodzież bawiła się wyśmienicie, każda z osób na pewno na długo zachowa w sercu miłosny wierszyk jaki otrzymała. Tego dnia wszyscy uczestnicy układali się do snu z rozmarzonymi oczami, zapewne myśląc o swoich Walentych i Walentynkach…

Malwina Jabłońska 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Na zdjęciu:

Krzysiu wrzucający walentynkowe serce

Na zdjęciu:

Miłosne liściki uczestników

Na zdjęciu:

Kinga zapełniająca walentynkową skrzyneczkę

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS