PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Wojewódzki etap konkursu „Sprawny w zawodzie”
Wysłano 18.04.2012 o godz. 07:19:57

3.JPGW dniu 16.04.2012 r. w siedzibie Opolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Opolu przeprowadzono wojewódzki etap IX edycji Konkursu „Sprawny w zawodzie”. Do sprawdzianu z zakresu prawa pracy i przepisów BHP przystąpiło 20 uczestników z ŚHP w Brzeg, Kędzierzyna- Koźla, Nysy, Opola, Dąbrówki Dolnej, Namysłowa, HP w Polanowicach oraz Ośrodka Szkolenia Wychowania w Oleśnie. Byli to laureaci eliminacji w poszczególnych hufcach.

Uczestnicy musieli się uporać z testem sprawdzającym wiedzę z zakresu przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz elementów prawa pracy, który składał się z 50 pytań. Do komisji konkursowej zaproszono Pana Wacława Bojnowskiego - Nadinspektora Pracy z Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu, który przygotował pytania testowe i przewodniczył pracom komisji konkursowej za co serdecznie dziękujemy.

Komisja sprawdzając prace konkursowe wyłoniła zwycięzcę, którym został Adrian Tomiczek ze Środowiskowego Hufca Pracy w Nysie, II miejsce zdobyła Dagmara Łukowska z ŚHP w Namysłowie natomiast III miejsce wywalczyła Marta Hołoga z ŚHP w Kędzierzynie Koźlu. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody oraz dyplomy ufundowane przez Komendanta Wojewódzkiego Opolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP – Panią Józefę Ziemnik, a pozostali uczestnicy dyplomy oraz drobne upominki.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zdobywca I miejsca będzie reprezentować Opolską WK OHP w etapie centralnym konkursu ,,Sprawny w zawodzie”, który odbędzie się w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie w terminie 16-18 maja 2012 r.

Ewa Zajączkowska

1.JPG 2.JPG 3.JPG

Na zdjęciu:

Adrian Tomiczek - zdobywca I miejsca

Na zdjęciu:

Uczestnicy konkursu

Na zdjęciu:

Zwycięzcy z opiekunami


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS