PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Wycieczka rekreacyjna uczestników ŚHP Namysłów
Wysłano 04.05.2012 o godz. 08:16:16 | Ostatnia modyfikacja: 04.05.2012 o godz.: 08:17:13

fot.2.jpgPo trudach egzaminów gimnazjalnych nadszedł czas na odpoczynek. Dnia 26 kwietnia, podczas pięknej, słonecznej pogody, gdy wszystko wokół zakwitło zielenią, uczestnicy ŚHP wraz z wychowawcami wpadli na pomysł wspólnego wyjazdu rowerami w pobliskie tereny Namysłowa.

Główną atrakcją wycieczki było ognisko mające na celu integrację grupy oraz pokazanie wychowankom  ŚHP, jak w warunkach polowych rozpala się ognisko i przygotowuje posiłek.

Wszyscy uczestnicy byli całkowicie pochłonięci najróżniejszymi czynnościami. Część grupy z zaciekawieniem przypatrywała się na wiele sposobów ułożenia drzewa na ognisko, inni z wielkim zapałem przygotowali kije do smażenia kiełbasek, a dziewczyny z oddaniem przyrządzały najwyśmienitsze sałatki, przekąski oraz smaczne napoje. Podczas smażenia kiełbasek panowała wspaniała atmosfera. Uczestnicy ŚHP rozmawiali o zbliżających się wakacjach, a także o świeżo napisanych egzaminach gimnazjalnych.

Miłą atmosferę wprowadziła również muzyka z przebojami lat 90-tych.Wychowankowie ŚHP byli bardzo zadowoleni z wycieczki, gdyż wspólne spędzenie czasu na łonie natury, dostarczyło im pozytywnej energii oraz zacieśniło więzi grupowe.

Paweł Kmiecik

fot.2.jpg fot.3.jpg fot._1.jpg

Na zdjęciu:

Weronika z Kingą podczas rozmów z wychowawcą

Na zdjęciu:

Uczestniczki ŚHP podczas drogi powrotnej z wycieczki

Na zdjęciu:

Uczestnicy ŚHP podczas smażenia kiełbasek

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS