PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Oficjalne otwarcie Środowiskowego Hufca Pracy w Namysłowie
Wysłano 05.10.2009 o godz. 08:52:43 | Ostatnia modyfikacja: 05.10.2009 o godz.: 09:27:39
2.jpg2 października w Namysłowie odbyło się oficjalne otwarcie Środowiskowego Hufca Pracy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Komendant Główny OHP Jerzy Mormul, Wicewojewoda Opolska Antoni Jastrzembski, Wicemarszałek Województwa Opolskiego Terea Karol, Zastępca Starosty Namysłowskiego Sławomir Hinborch, Posłowie RP Stanisław Rakoczy i Robert Węgrzyn, Dyrektor Wydziału Zawodowego Kuratorium Oświaty w Opolu Jan Sosulski.
Uroczystość rozpoczęło oficjalne przecięcie wstęgi przez Zastępcę Starosty Namysłowskiego i Komendanta Głównego OHP oraz poświęcenie budynku przez duszpasterza OWK księdza Krzysztofa Rusinka.
Po tej części zaproszeni goście i pracownicy OHP województwa opolskiego przenieśli się do stołówki, gdzie zostali przywitani przez Wojewódzkiego Komendanta Józefę Ziemnik. Tam odbyła się druga część uroczystości, podczas której uczestnicy usłyszeli przemówienia miedzy innymi Komendatna Głównego OHP, który przypomniał, iż to właśnie młodzież jest adresatem działań OHP i to dla nich powstała ta jednostka.
Poseł Stanisław Rakoczy w swoim przemówieniu wyraził zadowolenie z efektów prac w Namysłowie mających na celu powołanie hufca i życzył owocnej pracy z młodzieżą.
Na uroczystość nie dojechali senator prof. Piotr Wach i pani poseł Janina Okrągły. Przekazali jednak listy gratulacyjne, które zostały przeczytane wszystkim przybyłym. 
Tą część zakończyła prezentacja multimedialna przedstawiająca pokrótce historię i działalność Opolskiej Wojewódzkiej Komendy i Środowiskowego Hufca Pracy w Namysłowie i krótki koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Namysłowie. Po niej goście udali się na zwiedzanie ośrodka.
Uroczystość prowadzona była przez pracowników Młodzieżowego Centrum Kariery OWK Celinę Szymik i Mateusza Bielaczyc. 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS