PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Dzień otwartych drzwi w ŚHP w Dąbrówce Dolnej
Wysłano 30.05.2012 o godz. 13:09:29

1.JPGWe wtorek 29 maja br. społeczność Dąbrówki Dolnej i okolicznych miejscowości miała okazję aby lepiej poznać działalność i pracę z młodzieżą w jednej z jednostek Opolskiej WK OHP.

Przy okazji podsumowania projektu „W blasku zachodzącego słońca” w budynku hufca pojawili się m.in. Wojciech Lasota – instruktor, Helmut Starosta – radny, pracownik GOK w Dobrzeniu Wielkim Henryk Łapszyński – Dyrektor Gimnazjum w Pokoju Marek Raczek – wspierający projekt, Bartłomiej Śnigórski – osoba wspierająca, Joanna Wdowińska – osoba wspierająca, bibliotekarz z  gminnej biblioteki w Pokoju, Arleta Dziaczuk – pedagog z poradni pedagogicznej w Kluczborku, Marian Amrodkiewicz – uczestnik projektu z zewnątrz, Dorota Wielonkiewicz – uczestnik projektu z zewnątrz, a także przedstawiciele mediów.

Po prezentacji i obejrzeniu jednostki przez gości była okazja do przeprowadzenia rozmów i dyskusji, której tematem była rekrutacja. Ponadto odbywały się zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej z zakresu wyboru zawodu i planowania własnej drogi zawodowej. Uczestnicy mieli możliwość zbadania predyspozycji zawodowych w ramach porad z doradcą zawodowym. Odbyły się również warsztaty na temat „Zaistnieć na rynku pracy”.

Bernadeta Orlikowska

1.JPG

Na zdjęciu:

Młodzież podczas warsztatów

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS