PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Uczestnicy ŚHP Namysłów świętują Dzień Dziecka
Wysłano 01.06.2012 o godz. 18:54:28

f4.jpgMiędzynarodowy Dzień Dziecka to święto, w którym wszystkie dzieci, te małe i te trochę starsze, oczekują zwiększonej dawki przyjemności. Komendant oraz kadra ŚHP Namysłów, pragnąc spełnić te oczekiwania, zorganizowała 01.06.2012 roku dzień pełen rozrywek.

Na początku przedstawiciele poszczególnych klas rywalizowali w wieloboju, składającego się z czterech konkurencji: przeciągania liny, skoków przez skakankę, drużynowy spacer z kartkami oraz toru gastronomicznego. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem wykonywali zadania. Nie zabrakło również dawki humoru, bo widok chłopaków skaczących przez skakankę lub miny podczas konsumowania cytryny wywoływały salwy śmiechu na sali. Wszyscy szli ramię w ramię, jednak najlepsi okazali się uczestnicy z klasy II „b”.

Uczestnicy mogli również konkurować w rozgrywkach piłkarzyków stołowych. Walka była zacięta, a poziom bardzo wysoki. Bezkonkurencyjne okazały się dziewczyny: Klaudia Nawrocik oraz Magdalena Madej, które pokonały wszystkich panów. Ostatnim punktem dnia był turniej tenisa stołowego, w którym sety rozgrywano metodą „każdy z każdym”. Najlepszy okazał się Norbert Lenda z klasy I, II miejsce zajął Bartłomiej Straszak z klasy II „b”, natomiast na trzecim miejscu, również z klasy II „b” znalazł się Michał Podyma.

Zakończeniem rozgrywek było wręczenie dyplomów, medali, pucharów oraz nagród rzeczowych w postaci przyborów szkolnych i sportowych. Ponadto każdy z uczestników otrzymał słodycze oraz lody, które zostały pozyskane od sponsorów.

Dzień pierwszego czerwca niewątpliwie był miłym zakończeniem tygodnia dla uczestników ŚHP Namysłów, którzy zmęczeni, ale radośni opuszczali mury hufca, udając się do swoich domów.

Małgorzata Suchecka 

f1.jpg f3a.jpg f4.jpg

Na zdjęciu:

Skoki przez skakankę

Na zdjęciu:

Pani Komendant wręcza nagrody

Na zdjęciu:

Uczestnicy wraz z kadrą ŚHP po zakończonych rozgrywkach

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS