PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Namysłów: Dbamy o wygląd wokół internatu
Wysłano 20.06.2012 o godz. 23:02:08

porzadki_2.jpgPiękna letnia pogoda sprzyja wykonywaniu prac porządkowych. W związku z tym uczestnicy Środowiskowego Hufca Pracy w Namysłowie w dniu 19.06.2012 r. postanowili zadbać o wygląd przed budynkiem internatu i wspólnie zabrali się do koszenia, plewienia, grabienia oraz zamiatania.

Po raz kolejny pokazali, że estetyka i oblicze hufca są dla nich bardzo ważne. W końcu jak sami twierdzą „trzeba posprzątać, bo hufiec to nasz drugi dom”. Grupa uczestników starała się ze wszystkich sił, aby wszystko wyglądało schludnie i czysto. Chłopcy wykonywali pracę  w przyjemnej atmosferze, każdy miał wyznaczone swoje zadanie, które miał wykonać, lecz przyświecał im jeden cel – poprawa wyglądu otoczenia.

Po pracach porządkowych wszyscy udali się na zasłużoną wspólną kolację. Cała grupa była dumna ze swoich osiągnięć, ponieważ wszyscy pozostali uczestnicy gratulowali im osiągniętego efektu. Dzięki takim działaniom w uczestnikach kształtuje się postawy proekologiczne i poczucie odpowiedzialności za otoczenie, w którym przebywają.

Malwina Jabłońska

porzadki_2.jpg

Na zdjęciu:

Uczestnicy wykonujący prace porządkowe

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS