PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Namysłów: Spotkanie z sołtysami
Wysłano 20.06.2012 o godz. 23:17:19

2.jpgKorzystając z współpracy z władzami miasta w dniu 19.06.2012 roku komendant Środowiskowego Hufca Pracy w Namysłowie pani Iwona Dobrzańska wraz z wychowawcą hufca panią Karoliną Dobrowolską, wzięły udział w spotkaniu z sołtysami z miejscowości położonych w gminie Namysłów. Spotkanie z sołtysami jest istotne ze względu na fakt, że są oni osobami, które mają bezpośredni kontakt z mieszkańcami poszczególnych, nawet najmniejszych miejscowości.

Podczas spotkania pani komendant przybliżyła zgromadzonym działalność naszej placówki, ofertę edukacyjną ŚHP kierowaną do młodzieży na rok szkolny 2012/2013, a także zaprezentowała zaplecze, jakim dysponuje hufiec (stołówkę oraz bazę noclegową). Pani Karolina opowiedziała o działalności wychowawczej oraz inicjatywach podejmowanych przez uczestników hufca w ramach różnego rodzaju kół zainteresowań.

Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej i rozmowie z przedstawicielami Hufca sołtysi stwierdzili, że ŚHP jest jednostką zapewniającą odpowiednie wsparcie dla młodzieży z rodzin potrzebujących pomocy. Zapowiedzieli chęć współpracy z placówką, a także podjęcia inicjatywy związanej z promowaniem naszej oferty edukacyjnej.

Karolina Dobrowolska

2.jpg

Na zdjęciu:

Zgromadzeni goście podczas prezentacji hufca


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS