PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Brzeg: Konferencja „Europejski Fundusz Społeczny dla młodzieży”
Wysłano 26.06.2012 o godz. 07:18:01

1.jpgEuropejski Fundusz Społeczny dla młodzieży pod takim hasłem odbyła się w dniu 25.06.2012r. Konferencja zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Brzegu oraz Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich. Celem spotkania było przedstawienie działań realizowanych w ramach EFS skierowanych do młodzieży powiatu brzeskiego.

Spotkanie rozpoczął Naczelnik Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Starostwa Powiatowego Pan Mieczysław Niedźwiedź. Następnie, przedstawiciele poszczególnych szkół zaprezentowali projekty realizowane przez Starostwo Powiatowe w Brzegu (m.in. Aktywnie w przyszłość, Profesjonalni w zawodzie), które wsparciem objęły wszystkie szkoły średnie powiatu. Doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Brzegu przedstawił cele i założenia ogólnopolskiego projektu systemowego OHP jako realizator usług rynku pracy, który w powiecie brzeskim jest realizowany w Młodzieżowym Centrum Kariery w Brzegu oraz w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Lewinie Brzeskim.

Pracownik zaprezentował bieżącą działalność MCK oraz osiągnięte rezultaty w bieżącym roku. Spotkanie podsumował Wicestarosta Powiatu Pan Ryszard Jończyk, żywiąc nadzieję na realizację kolejnych projektów, które przyczyniałyby się do rozwoju edukacyjno – zawodowego młodzieży powiatu brzeskiego.

Marta Borawska – Haupa

1.jpg 2.jpg

Na zdjęciu:

Rozpoczęcie konferencji

Na zdjęciu:

Prezentacja projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy"


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS