PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

PPP Zawadzkie: „Weź przyszłość w swoje ręce” – spotkanie z doradcą zawodowym
Wysłano 24.09.2012 o godz. 10:45:08

1.JPGW dniu 21.09.2012 r. w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Zawadzkiem w ramach cyklu imprez edukacyjnych odbyły się zajęcia grupowe pod hasłem „Weź przyszłość w swoje ręce”, których uczestnikami byli uczniowie klasy III Publicznego Gimnazjum w Zawadzkiem. Warsztaty poprowadził Pan Mateusz Bielaczyc doradca zawodowy z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Opolu.

Celem spotkania było przygotowanie młodzieży do podjęcia trafnej decyzji dotyczącej wyboru szkoły oraz zwiększenia zaangażowania do podejmowania samodzielnych działań w poszukiwaniu informacji o zawodach. W trakcie zajęć młodzież miała możliwość określenia swoich predyspozycji zawodowych i podzielić się wątpliwościami towarzyszącymi wyborom szkoły, podyskutować i porozmawiać z doradcą zawodowym. Uczniowie dowiedzieli się, co ma wpływ na wybór szkoły oraz jakie zalety ma nauka w liceum lub w technikum, bądź szkole zawodowej.

Mamy nadzieje, że przeprowadzone zajęcia zainspirowały uczniów do myślenia o przyszłości i planowania swojej kariery zawodowej oraz zaowocują trafnym wyborem szkoły naszych trzecioklasistów.

Marta Żołnowska

1.JPG

Na zdjęciu:

Uczestnicy spotkania podczas wspólnego zdjęcia


efer.jpg
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS