PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Spotkania opłatkowe w Środowiskowym Hufcu Pracy w Opolu
Wysłano 20.12.2012 o godz. 07:39:05

1.JPGWieloletnią tradycją stało się kolędowanie kadry i uczestników Środowiskowego Hufca Pracy. To dla nas bardzo ważne i trudne dni w roku, kiedy razem z młodzieżą zasiadamy do wspólnego stołu, dzielimy się chlebem w postaci opłatka i składamy życzenia z nadzieją na lepszą przyszłość.

W dniach 14 i 17 grudnia br. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Opolu odbyły się dwa spotkania opłatkowe dla naszej młodzieży. Wspólnie zasiedliśmy do stołu z gośćmi: naszym przyjacielem i duszpasterzem ks. biskupem  Pawłem Stobrawą, ks. kapelanem Opolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP Krzysztofem Rusinkiem, Dyrektorem Zespołu Szkół Panią Bożeną Bujacz oraz z przedstawicielami Komendy Wojewódzkiej OHP, pracodawcami, nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi.

Zespół teatralny pod kierunkiem Pani Bogumiły Paluszek przygotował piękne Jasełka, które przypomniały młodzieży, co jest ważne w życiu, a kadrze pedagogicznej uświadomiły, że nasza rola wychowawcy jest jak przewodnictwo i opieka św. Józefa nad Marią i dzieciątkiem. Religijną celebrę poprowadził ksiądz kapelan, po czym wszyscy śpiewając kolędy, dzieląc się opłatkiem i życząc sobie wszystkiego dobrego, wyrazili nadzieję na to, że opolska młodzież wzorem Świętej Rodziny nareszcie znajdzie Betlejem we własnym hufcu.

Robert Mielcarek

1.JPG
Religijna celebra księdza Jacka Wilczyńskiego

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS