PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Giełda pracy w Oleśnie
Wysłano 22.02.2013 o godz. 09:26:52

1.JPGW czwartek 21.02.2013 r. w siedzibie MBP w Oleśnie (Opolska WK) odbyła się Giełda Pracy przy udziale przedstawiciela agencji pracy zagranicznej Job Partner. Spotkanie dotyczyło rekrutacji na stanowisko Order Picker oraz Kucharza/Kucharki w Niemczech/Holandii, a także zapoznanie się z innymi ofertami pracy jak stolarz, lakiernik, malarz, pomoc kuchenna, pielęgniarka.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Prowadzący giełdę Pan Saturnin Rabinski przedstawił ciekawe oferty pracy zagranicznej, opowiedział o wszystkich formalnościach, które należy dopełnić przed wyjazdem, jakie dokumenty należy przygotować i co warto zabrać ze sobą za granicę. Zapoznał również wszystkich uczestników spotkania jakie wymagania mają najczęściej pracodawcy wobec swoich przyszłych pracowników oraz o tym, że warto uczyć się języków obcych i poznawać obcą kulturę.

Po udanym spotkaniu agencja wyraziła chęć szerszej współpracy oraz uczestnictwo w jeszcze nie jednej giełdzie organizowanej przez Młodzieżowe Biuro Pracy w Oleśnie.

Danuta Sigmund

1.JPG
Przedstawiciel Agencji Pracy Job Partner Pan Saturnin Rabinski

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS