PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Dzień Kobiet w Oleśnie
Wysłano 08.03.2013 o godz. 15:20:03

1.JPGMłodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Oleśnie (Opolska WK) Dzień Kobiet postanowiła uczcić inaczej niż zwykle. Wychowankowie wraz z panią kierownik Iwoną Kukowką i wychowawcą Anetą Pilarką udali się do Warsztatów Terapii Zajęciowej, aby tamtejszym kobietom zaśpiewać, wyrecytować wiersze oraz podarować piękne, rozmaite kartki z życzeniami, które wcześniej zostały przygotowane przez wychowanków podczas zajęć manualnych.

Niektórzy młodzi ludzie z naszej placówki po raz pierwszy uczestniczyli na zajęciach wspólnie z uczestnikami WTZ. Początkowo byli stremowani wystąpieniem przed nową, nieznaną publicznością, jednak wspólne śpiewanie sprawiło, iż lody puściły bardzo szybko. Na twarzach wszystkich zawitał uśmiech, a nasi wychowankowie poczuli ogromną chęć pomocy innym. Wspólnie obchodzone święto zakończone zostało słodkim poczęstunkiem. Młodzież Ośrodka Szkolenia i Wychowania wyraziła chęć dalszej współpracy, spotkań z osobami z warsztatów Terapii Zajęciowej.

Wszystko to powstało również przy zaangażowaniu i współpracy z przedstawicielem MCK panią Ewą Korzeniewską i stażystką p. Anną Roj. Szczególne podziękowania należą się wychowankom OSiW w Oleśnie: Justynie, Dawidowi, Pawłowi, Piotrowi i Łukaszowi, dzięki którym mamy nadzieję, że kobiety z Warsztatów Terapii Zajęciowej zapamiętają długo w swoich sercach dzisiejszy dzień.

Aneta Pilarska

1.JPG 2.JPG 3.JPG
Zaczynamy – pierwsza piosenka Recytacja wiersza Wspólne wesołe śpiewanie

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS