PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Młodzież z ŚHP w Nysie na projekcji filmu 3D
Wysłano 27.03.2013 o godz. 14:18:45

1.jpgTegoroczny „Dzień wiosny” w Środowiskowym Hufcu Pracy w Nysie został w ramach wyjątku przesunięty na 25 marca. Z tej okazji wszystkie grupy wychowawcze wraz z odpowiadającą im kadrą opuściły hufiec pracy i wyruszyły na dawno oczekiwane przez młodzież wyjście do kina.

Długi spacer do celu naszego wyjścia był świetną okazją do obserwacji otaczającej nas przyrody oraz poszukiwania pierwszych oznak trwającej już astronomicznie i kalendarzowo wiosny. Po dotarciu na miejsce uczestnicy otrzymali specjalne okulary, dzięki którym mogli w pełni cieszyć się efektami trójwymiarowej kinematografii. Mimo dużej popularności filmów tego typu i wielu produkcjach 3D prezentowanych w nyskim kinie, część młodzieży pierwszy raz spotkała się z filmem w trzech wymiarach.

Wartka akcja, dużo dobrego humoru oraz wspaniałe zdjęcia obserwowane przez szkła naszych okularów sprawiły, że 114 minut minęło w mgnieniu oka. Widoczne na twarzach wychowanków uśmiechy i ich liczne rozmowy o wrażeniach po seansie są dla nas dowodem, iż poruszona tematyka wpisała się w gusta naszych uczestników. Mamy nadzieje, że inicjatywy takie jak ta będą cegiełką w budowaniu dobrych, koleżeńskich relacji wśród młodzieży ŚHP w Nysie, a także zwiększy ich otwarcie na korzystanie z dostępnej dziś dla wszystkich nowoczesnej kinematografii.

Łukasz Chomiak

1.jpg
Grupy wychowawcze wraz z wychowawcami tuż przed seansem


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS