PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

III Oleski Konkurs Piosenki Karaoke
Wysłano 18.04.2013 o godz. 11:42:51

4_1.JPGW dniu 17 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie już po raz trzeci odbył się Konkurs Piosenki Karaoke. Organizatorami był Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Oleśnie, a w przygotowanie inicjatywy zaangażowani byli: wychowawcy Aneta Pilarska, Marcin Kołacha oraz uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Oleśnie. Obok naszej młodzieży udział w  konkursie wzięli uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. J. Lompy, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej.


Wychowankowie wykonywali po dwie piosenki znanych wokalistów, zespołów w trzech kategoriach: solo, duet i zespół. Tytuły piosenek ukryte były w balonach, które należało wybrać   i przebić szpilką.  Występy młodych talentów oceniało jury w składzie: pani Ewa Janiszewska – Dandyk, pan Ernest Hober oraz pan Tomasz Stefan. Śpiewać każdy może, ale nie każdy umie na szczęście młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania pokazała, że potrafi. Dowodem tego jest zajęcie pierwszego miejsca w kategorii zespół  w składzie: Angelika Widera, Karolina Kondrat, Sylwia Bereska i Katarzyna Ruda oraz zajęcie pierwszego miejsca w kategorii duet, a wyśpiewały je siostry Marysia i Justyna Bereska. Justyna również zajęła trzecie miejsce w kategorii solo. Cała zabawa odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć w zorganizowaniu i wzięciu udziału w kolejnym konkursie piosenki karaoke, który osiągnął już swoją popularność, dowodem tego była pełna sala wypełniona wspaniałą publicznością, za co serdecznie dziękujemy.
Nagrody w postaci statuetek, medali, dyplomów i drobnych upominków ufundowała Opolska Komenda OHP.


Aneta Pilarska

4_1.JPG 2_3.JPG 3_3.jpg
Wszyscy uczestnicy III Konkursu piosenki Karaoke Uczestniczki III Konkursu Piosenki Karaoke Statuetki i medale wręczone podczas konkursu

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS