PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

III miejsce ŚHP w Kędzierzynie- Koźlu w sztafetach triathlonowych
Wysłano 06.05.2013 o godz. 13:31:22 | Ostatnia modyfikacja: 06.05.2013 o godz.: 13:33:03
1_16.jpgW dniu 29.04.2013 r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kędzierzyn-Koźle w sztafecie triathlonowej szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorzy postawili sobie za cel rozwój aktywności ruchowej dzieci i młodzieży w tej wymagającej i niezwykle widowiskowej dyscyplinie jaką jest triatlon. Uczestnicy walczyli o najlepsze czasy na pływalni następni zawodnicy rozpoczynali konkurencję kolarską według osiągniętych czasów na pływaniu. Zawodnicy kończący konkurencję kolarską dojeżdżali do biegacza ze swojej sztafety i po klepnięciu w ramię następował start zawodnika do trzeciej konkurencji zawodów.
Uczestnicy Środowiskowego Hufca Pracy z Kędzierzyna-Koźla bardzo ambitnie podeszli do wykonania zadań w poszczególnych dyscyplinach sportowych i zajęli III miejsce w drużynach dziewcząt szkół gimnazjalnych w składzie: Anna Czternastek, Katarzyna Wdowikowska, Edyta Kurka i III chłopców w kategorii szkół gimnazjalnych w składzie: Kamil Filipiak, Denis Tabaka, Łukasz Brzemiński. Tuż za podium uplasowała się następna drużyna z ŚHP w składzie: Krzysztof Kirsz, Przemysław Miksza, Piotr Heinrich. Do tych trudnych zawodów przygotowała drużyny wychowawca Pani Joanna Makowiecka.
W zawodach uczestniczyło 19 drużyn szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.Robert Wencel

1_16.jpg 2_16.jpg

Drużyna dziewcząt ŚHP z trofeami
za zdobycie III miejsca

Drużyna chłopców ŚHP w trakcie odbioru nagród
i medali za zdobycie III miejsca

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS