PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Wrześniowy Konkurs pt. „Zaprojektuj swoją karierę zawodową” w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Prudniku
Wysłano 29.08.2013 o godz. 09:09:20 | Ostatnia modyfikacja: 29.08.2013 o godz.: 09:14:28
2_3.JPGPo sezonie wakacyjnym, zbliżający się nowy rok szkolny nastraja do podjęcia nowych wyzwań i nowych form aktywności. Punkt Pośrednictwa Pracy również oferuje szereg usług oraz inicjatyw, z których można skorzystać. Wrzesień będzie obfitował w konkursy, giełdy oraz warsztaty.
Nowa edycja konkursu dla beneficjentów projektu to świetna forma aktywności, która skłania do refleksji, porządkuje doświadczenia i pomysły, które chcemy zrealizować. Wytworem może być: plakat, film, zdjęcie, przewodnik po karierze w formie dowolnej, teczka opisująca karierę zawodową, może to być uszyta sukienka, jeśli ktoś chce zostać projektantem mody. Wszystko zależy od inicjatywy, pomysłu oraz czasu i pracy.
W poprzedniej edycji to właśnie w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Prudniku została wyłoniona laureatka I miejsca na szczeblu wojewódzkim. Oto krótka wypowiedz Pani Karoliny o udziale w konkursie: (...) to bardzo fajna zabawa, można było popisać się swoimi talentami plastyczno-graficznymi, pomysłem a nawet poczuciem humoru. Najważniejsze jest to, że można krok po kroku poukładać sobie w głowie to, czego czasami się boimy, to o czym nie chcemy myśleć, to z czym mamy problem i znaleźć jego rozwiązanie. Moja teczka, czy też planer kariery pozwolił mi faktycznie na zebranie informacji o sobie, na zastanowienie się, czego chce, a sympatyczną nagrodą uwieczniam wspomnienia z wakacji. Zachęcam wszystkich do udziału: nawet jeśli nie wygracie, to zyskacie bardzo wiele dla siebie, a o to chyba chodzi.
Przypominam, że w konkursie udział może wziąć każdy beneficjent projektu. Jeśli jesteście Państwo w wieku 15-25 lat, zamierzacie wejść na rynek pracy, lub stawiacie na nim swoje pierwsze kroki, wystarczy zgłosić się do pracownika PPP w Prudniku, który przedstawi korzyści i zalety płynące z uczestnictwa w projekcie, oraz zapozna Państwa z pełną ofertę tematów warsztatów, w których możecie uczestniczyć bezpłatnie.Łukasz Hubicki – pośrednik pracy PPP Prudnik

2_3.JPG
1_7.JPG
Zaproszona młodzież podczas omawiania prac biorących udział w konkursie Prezentacja i ogłoszenie wyników w poprzedniej edycji konkursu


EFS.jpg

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS