PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Nowy rok szkoleniowy 2013/2014 w ŚHP w Nysie rozpoczęty!
Wysłano 02.09.2013 o godz. 13:54:59 | Ostatnia modyfikacja: 02.09.2013 o godz.: 13:59:43

4.jpgZ błyskiem w oku oraz w nadal wakacyjnych nastrojach, dnia 02.09.2013r. młodzież 8-3 ŚHP w Nysie przybyła na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkoleniowego. Nasze przygotowania rozpoczęły się na dłuższą chwilę przed przybyciem wszystkich. Członkowie koła słowno-muzycznego intensywnie powtarzali swoje role do części artystycznej, natomiast członkowie Rady Młodzieży zajmowali się instalacją niezbędnego do realizacji całej uroczystości, sprzętu nagłośnieniowego oraz scenografii. Prace i przygotowania przeplatane były wspólnym relacjonowaniem wrażeń z wakacyjnych wyjazdów. Całą uroczystość rozpoczęliśmy o godzinie 9.00 wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Jako pierwszy głos zabrał Komendant Środowiskowego Hufca Pracy w Nysie, który odczytał List Komendanta Głównego OHP. Zawarte w nim życzenia pomyślnego nowego roku szkolnego, pełnego pozytywnych wrażeń, wielu sił do nauki i pasji do pogłębiania zainteresowań, skierowane były do zebranej dzisiaj tak licznie młodzieży oraz kadry opiekuńczo-wychowawczej. Po wysłuchaniu wystąpień kadry kierowniczej 8-3 ŚHP w Nysie oraz ZSG w Paczkowie, mikrofon oddany został członkom koła słowno-muzycznego, którzy swoim montażem słownym przywitali wszystkich zgromadzonych, udzielając im na ten zbliżający się czas nauki i pracy kilku rad, dzięki którym z pewnością zakończy się on sukcesem.
Po części oficjalnej, tradycyjnie młodzież wraz z wychowawcami udała się na spotkania w grupach, gdzie oprócz spraw organizacyjnych, zwrócono szczególną uwagę na znaczenie bezpieczeństwa w placówce i poza nią . Nowo przyjęci uczestnicy, dodatkowo zapoznani zostali z kadrą oraz oprowadzeni po obiekcie, z uwzględnieniem części dydaktycznej oraz rekreacyjno-sportowej. Mamy nadzieje iż od jutra młodzież naszego hufca z dużymi chęciami i pozytywnym nastawieniem rozpocznie następny rok nauki i praktyki.


Sporządziła : Stanisława Hoffman
Piotr Romek (akc.)

2.jpg 4.jpg
Zgromadzona młodzież przed uroczystością

 Część oficjalna.
Na zdjęciu: Komendant ŚHP w Nysie - Piotr Romek, Dyrektor GdD w Paczkowie - Patrycja Kujawska oraz Zastępca Komendanta ŚHP w Nysie - Marta Seniura

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS