PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Szkolenie z Analizy Potencjału Zawodowego
Wysłano 15.10.2013 o godz. 08:30:40

2_4.JPGDnia 14 października br. doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Opolu odebrali certyfikaty uprawniające do stosowania metody Analiza Potencjału Zawodowego (APZ). Jest to metoda oparta na assessment center i służy do odkrywania mocnych stron i potencjału uczestniczących w warsztacie osób. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Europejskie Centrum Edukacyjne w Opolu.
Podczas czterodniowego szkolenia doradcy zawodowi zapoznali się z podłożem teoretycznym metody, poszczególnymi modułami oceny, charakterystyką pracy obserwatora oraz tworzeniem teczki podsumowującej dla uczestnika warsztatów APZ. Na podstawie wyników w APZ można wnioskować o poziomie cech takich jak: zaangażowanie, współpraca, motoryka, logika, przestrzeganie zasad oraz praca w zespole. Są to kompetencje niezwykle istotne w kontekście zawodowym.


Mateusz Bielaczyc

2_4.JPG 1_7.JPG
Niektóre zadania były zaskakujące – wymagały precyzji oraz sprawności w posługiwaniu się narzędziami Wiele zadań miało charakter warsztatowy i wymagało ścisłej współpracy


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS