PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Spotkanie promocyjne w ramach OTK w Namysłowie
Wysłano 15.10.2013 o godz. 12:33:08
1_13.jpgW ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dnia 15 października pracownicy namysłowskich jednostek CEiPM uczestniczyli w spotkaniu promocyjno-informacyjnym z osobami bezrobotnymi. Spotkanie dotyczyło zakresu usług z jakich mogą korzystać osoby zainteresowane, rejestrujące się w jednostkach OHP oraz  przedsięwzięć organizowanych przez OHP. Wszyscy zostali poinformowani o zbliżających się Targach Edukacji i Pracy dnia 17.10. oraz o giełdzie pracy organizowanej wspólnie z Agencją Pracy Promedica, która odbędzie się 19 listopada. Pośrednik pracy powiedział także o aktualnych ofertach pracy oraz o możliwości zdobycia doświadczenia w pracy w ramach wolontariatu.
Ponadto przekazana została informacja o działalności Młodzieżowego Centrum Kariery, które prowadzi usługi w zakresie zajęć grupowych, poradnictwa zawodowego, spotkań informacyjnych, jak również udzielania indywidualnych porad zawodowych.
Specjalistka ds. szkoleń z Ośrodka Szkolenia Zawodowego Pani Jadwiga Łambucka przybliżyła zainteresowanym możliwość korzystania z szerokiego wachlarza szkoleń oraz zasad przystąpienia do projektu systemowego „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Poinformowała również o planowanych w najbliższym czasie szkoleniach i zasadach i przeprowadzania rekrutacji.
W spotkaniu uczestniczył również Pan Błażej Jaroszewski-pracownik Lokalnego Punktu Informacyjnego w Namysłowie, który przekazał uczestnikom informacje o projektach i dotacjach dla osób bezrobotnych.


Barbara Rybska

1_13.jpg
Uczestnicy spotkania


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS