PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

ŚHP i Filia MBP w Kędzierzynie – Koźlu na dniach otwartych Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu
Wysłano 06.05.2014 o godz. 11:47:43
2.JPGWiosna to moment, kiedy szkoły rozpoczynają akcję rekrutacyjną na nowy rok szkolny. W dniu 29 kwietnia br. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie – Koźlu zorganizował „Drzwi Otwarte”.
W ramach podpisanego porozumienia o współpracy Środowiskowy Hufiec Pracy oraz Filia Młodzieżowego Biura Pracy oraz w Kędzierzynie – Koźlu wzięli udział w akcji promocji szkoły i promocji własnych jednostek. Była to znakomita okazja do zapoznania odwiedzających z działalnością OHP wśród młodzieży gimnazjalnej, związaną z wychowaniem, pośrednictwem pracy oraz poradnictwem zawodowym.
„Drzwi Otwarte” w ZS nr 1 cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno samych uczniów jak i ich rodziców. Osoby w nich uczestniczące miały okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Uczniowie Zespołu Szkół wraz z nauczycielami starali się zaprezentować kierunki kształcenia oraz możliwości udziału w zajęciach pozalekcyjnych. Uczniowie poszczególnych kierunków kształcenia prezentowali swoje umiejętności, takie jak: pieczenie bułeczek drożdżowych, układanie fryzur oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Imprezie towarzyszyły prelekcje tematyczne prowadzone przez nauczycieli różnych przedmiotów.
Szkoła gościła w tym dniu ok. 400 gimnazjalistów z miasta Kędzierzyna – Koźla oraz okolicznych miejscowości.


Joanna Kaliszewska
Elżbieta Bartoszek

2.JPG
Młodzież gimnazjalna przy naszym stanowisku

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS