PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

II Zjazd Absolwentów Środowiskowego Hufca Pracy w Kędzierzynie – Koźlu
Wysłano 16.06.2014 o godz. 12:03:46
1_9.JPGW dniu 13 czerwca odbył się II Zjazd Absolwentów Środowiskowego Hufca Pracy w Kędzierzynie – Koźlu zorganizowany we współpracy z Filią Młodzieżowego Biura Pracy.  
Absolwenci spotkali się po latach, aby z kadrą Hufca i nauczycielami wrócić wspomnieniami do wspólnie spędzonych lat nauki. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze. Było ono doskonałą okazją do odnowienia dawnych znajomości i przyjaźni.
Odbyły się ciekawe rozmowy dotyczące wyborów życiowych i wpływu na nie doświadczeń, które zdobyli podczas pobytu w Hufcu. Absolwenci z sentymentem przypominali sobie dawne czasy oraz omawiali wydarzenia z ich życia z ostatnich kilku lat. Wymienili się doświadczeniami, a także przedstawili swoje dalsze plany życiowe i zawodowe, które chcą w najbliższym czasie zrealizować.
W czasie zjazdu uczestnicy wypełnili również ankietę, która, oprócz danych osobowych, zawierała szczegółowe pytania dotyczące ich sytuacji rodzinnej i zawodowej. Dogłębna analiza wypełnionych ankiet przyczyni się do określenia, kim dzisiaj jest osoba, która w przeszłości uczęszczała do naszego Hufca.
Wspólne grillowanie zakończyło mile spędzony dzień. W trakcie zjazdu zrobiono także pamiątkowe zdjęcia, które upamiętniły wspólnie spędzony czas.


Elżbieta Bartoszek
Joanna Kaliszewska

1_9.JPG 2_10.JPG 3_6.JPG
Uczestnicy zjazdu absolwentów z kadrą Hufca i nauczycielami Absolwenci z Komendantem Hufca - Piotrem Pietrzykiem
Absolwentki podczas wypełniania ankiet
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS