PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Kolejna giełda pracy w Namysłowie
Wysłano 21.07.2014 o godz. 09:34:44 | Ostatnia modyfikacja: 21.07.2014 o godz.: 09:35:09
2_2.JPGW dniu 18 lipca br. w Namysłowie odbyła się kolejna giełda, która dotyczyła zatrudnienia na stanowisku monter/ka. Giełdę zorganizowała filia Młodzieżowego Biura Pracy wraz z firmą Randstad Polska z siedzibą w Opolu.
Na spotkaniu rekrutacyjnym przedstawiciel firmy Pani Justyna Krogul przedstawiła zasady i warunki zatrudnienia, a także wszystkie elementy związane z zatrudnieniem, tj: charakter pracy, wynagrodzenie oraz zmianowość. Uczestnicy giełdy wypełnili niezbędną dokumentację potrzebną przy zatrudnieniu.
Giełdę rozpoczęła Barbara Rybska –pośrednik pracy filii Młodzieżowego Biura Pracy informując o projekcie „Gwarancje dla Młodzieży”, który ma na celu udzielenie wsparcia w zakresie wejścia na rynek pracy dla młodzieży w wieku 18-24 lata,  nieposiadającej zatrudnienia, nieuczącej się, zamieszkałej na terytorium RP. Zakwalifikowane do projektu osoby będą mogły skorzystać z porad psychologicznych, porad doradcy zawodowego, kursów językowych, kursów komputerowych, kursów prawa jazdy, kursów i szkoleń zawodowych oraz staży u pracodawcy, po których możliwe jest półroczne zatrudnienie.
Podczas giełdy specjalista ds. rozwoju zawodowego Katarzyna Kieryk informowała uczestników o naborze na planowane bezpłatne szkolenia zawodowe, tj. pracownik administracyjno – biurowy z podstawowym ECDL, kurs operatora koparko – ładowarki oraz opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych z podstawami języka niemieckiego. Specjalista przekazał również informacje dotyczące warunków jakie należy spełniać, aby móc skorzystać z bezpłatnych szkoleń i kursów oferowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego (wiek 18-25 lat, osoby nie uczące się i nie pracujące, zamieszkałe na terenie Polski).
W giełdzie pracy uczestniczyło 8 osób, które po rozmowach indywidualnych zostały zatrudnione w namysłowskim zakładzie pracy.


Barbara Rybska
Katarzyna Kieryk

2_2.JPG
Uczestnicy giełdy pracy
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS