PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

MCK Olesno: Giełda pracy
Wysłano 18.09.2014 o godz. 14:07:50

2_5.JPGW środę 17.09.2014r. w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Oleśnie odbyła się giełda pracy z udziałem agencji zagranicznej AB Job Service Polska, którą poprowadziła Pani Natalia Kita. W spotkaniu uczestniczyły osoby bezrobotne i poszukujące pracy.
Uczestnicy giełdy wzięli udział w zajęciach poprowadzonych przez doradcę zawodowego MCK. Tematyka zajęć dotyczyła autoprezentacji oraz budowania większej pewności siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Głównym celem tych zajęć było spowodowanie aby uczestnicy wywarli jak najbardziej korzystne wrażenie na przyszłym pracodawcy.
W kolejnej części spotkania pani prowadząca giełdę przedstawiła oferty pracy zagranicznej przede wszystkim dla młodzieży w wieku 18-22 lata, od której nie jest wymagane doświadczenie natomiast mile widziana jest znajomość języka obcego, lecz nie jest to warunek konieczny. Oferty dotyczyły m.in. pracy w szklarni przy warzywach. Pani Natalia Kita poinformowała o warunkach zatrudnienia, zarobkach, zakwaterowaniu, ubezpieczeniu, rodzaju pracy oraz na koniec odpowiedziała na pytania, które nurtowały uczestników. Zainteresowane osoby wypełniły formularze rekrutacyjne. W dalszej części giełdy odbyły się indywidualne rozmowy, podczas których przedstawicielka agencji AB Job Service Polska, zadawał dodatkowe pytania również w języku obcym, w przypadku zdeklarowania znajomości tego języka przez kandydata. Wynik rekrutacji będzie znany w najbliższym czasie.
Wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą, a nie dotarły na dzisiejszą giełdę pracy zapraszamy do skontaktowania się z pośrednikiem pracy MCK w Oleśnie.

Danuta Sigmund
Ewa Korzeniewska

2_5.JPG
Uczestnicy giełdy
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS