PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Giełda Pracy z firmą Trenkwalder & Partner w Namysłowie
Wysłano 21.10.2014 o godz. 08:10:15
1_5.jpgDnia 17 października w sali szkoleniowej Młodzieżowego Centrum Kariery w Namysłowie miała miejsce giełda pracy zorganizowana przez Punkt Pośrednictwa Pracy – reprezentowany przez Panią Barbarę Rybską wraz z firmą Trenkwalder & Partner, którą reprezentowała Pani Olga Kopacka – asystent ds. rekrutacji i kadr. W giełdzie uczestniczyła również Katarzyna Kieryk – specjalista ds. rozwoju zawodowego. Pani Katarzyna przed giełdą pracy poinformowała uczestników o naborze na bezpłatny kurs zawodowy, jaki będzie organizowany w najbliższym czasie przez MCK Namysłów, tj. nowoczesny magazynier z obsługa wózków jezdniowych, kasą fiskalną i fakturowaniem. Zainteresowane osoby zostały poinformowane o warunkach jakie należy spełnić, aby móc skorzystać z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez jednostkę. Ponadto zostały przekazane broszury informacyjne nt. kursu jak i samej działalności jednostki. Po wystąpieniu Pani Katarzyny Kieryk odbyła się giełda pracy na stanowisko pracownika produkcji w Jelczu Laskowice.
Pani Olga Kopacka przedstawiła zasady oraz warunki zatrudnienia na danym stanowisku.. Podczas giełdy pracy zostały omówione wszystkie elementy związane z zatrudnieniem osób.  W trakcie  rozmowy kwalifikacyjnej miało miejsce sprawdzenie zdolności oraz umiejętności technicznych i manualnych potencjalnych pracowników.
Na koniec spotkania rekrutacyjnego uczestnicy mieli możliwość rozmowy indywidualnej, podczas której wypełniali niezbędną dokumentację potrzebną przy zatrudnieniu.


Barbara Rybska
Katarzyna Kieryk

1_5.jpg
Rozpoczęcie giełdy pracy przez pośrednika pracy Barbarę Rybską oraz przedstawicielkę firmy Trenkwalder&Partner
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS