PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Nowoczesny sprzedawca z elementami administracyjno -biurowymi w Prudniku
Wysłano 27.02.2015 o godz. 07:47:23
1_9.JPGW ramach projektu „Równi na rynku pracy” trwają kursy zawodowe dla uczestników projektu. Jednym z nich jest kurs dla sprzedawców z elementami administracyjno-biurowymi, który odbywa się w Prudniku. Kurs został zaplanowany tak, aby sprostać wyzwaniom rynku pracy w branży usługowo- handlowej.
 Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne uczestników szkolenia do pracy na stanowisku sprzedawcy oraz nabycie umiejętności z zakresu obsługi klienta, a także sporządzania dokumentacji administracyjno- biurowej. Szkolenie ma charakter modularny, przy czym każdy z modułów dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Pierwszy moduł zawiera część opracowaną pod kątem pracy usługowo-handlowej, drugi natomiast elementy administracyjno-biurowe. Kursanci poznają m.in. takie zagadnienia jak: nowoczesne techniki sprzedaży, obsługa klienta, marketing z elementami reklamy, podstawy towaroznawstwa, elementy prawa handlowego, rachunkowość handlową, redagowanie korespondencji biurowej, prowadzenie dokumentacji kancelaryjno – biurowej, zapewnianie przepływu informacji i dokumentów wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
Kurs stwarza możliwość pracy we wszystkich sklepach wielobranżowych, dyskontach, firmach usługowo- handlowych, recepcjach. Po zakończonym kursie zawodowym jego uczestnicy zostaną wysłani na sześciomiesięczny płatny staż do prudnickich pracodawców.


Łukasz Hubicki
Agnieszka Lenkowska

1_9.JPG
 Uczestnicy kursu podczas zajęć komputerowych


0000034275.jpg

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS