PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Opole_Podsumowanie egzaminów gimnazjalnych w Dąbrówce Dolnej
Wysłano 27.04.2015 o godz. 10:26:43
1.JPGW dniach 21 - 23 kwietnia 2015 r. uczestnicy Środowiskowego Hufca Pracy w Dąbrówce Dolnej kształcący się w trzeciej klasie Gimnazjum dla Dorosłych przystąpili do egzaminów gimnazjalnych. W w/w dniach punktualnie od godziny dziewiątej młodzież sprawdzała swą wiedzę z zakresu przedmiotów humanistycznych, matematyczno – przyrodniczych i języka obcego.
W pierwszym dniu egzaminu nasi gimnazjaliści odpowiadali na pytania z historii, wiedzy o społeczeństwie i języka polskiego. Musieli także napisać opowiadanie o podróży podczas, której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny. W drugim dniu, w części matematyczno-przyrodniczej zmierzyli się z biologią, chemią, geografią, fizyką oraz rozwiązywali zadania matematyczne. W ostatnim dniu egzaminacyjnych zmagań nasi tegoroczni abiturienci odpowiadali na pytania z języka niemieckiego na obowiązkowym poziomie.   
Po trzech dniach zmagań uczestnicy czwartkowe popołudnie spędzili aktywnie na powietrzu. Mecz piłki nożnej był punktem najważniejszym tego popołudnia. Po meczu młodzież zgromadziła się przy ognisku, gdzie w beztroskiej atmosferze wspominano miłe chwile, wspólnie spędzone w Dąbrówce Dolnej. Wszyscy mieli świadomość, że niedługo opuszczą mury naszej placówki. Wszystkim życzymy powodzenia.


Monika Żołnowska

1.JPG
Uczestniczy podczas egzaminu
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS