PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Sprawny w zawodzie – Bezpieczny w pracy” 2015 w Wasilkowie
Wysłano 26.05.2015 o godz. 08:20:33 | Ostatnia modyfikacja: 26.05.2015 o godz.: 08:21:51
3.jpg.jpgW dniach 18 – 21 maja  2015 w Wasilkowie ( woj. podlaskie), odbył się Ogólnopolski  Konkurs „Sprawny w zawodzie  - bezpieczny w pracy”. Opolską Komendę OHP reprezentowali kucharze z ŚHP w Kędzierzynie Koźlu-  Dawid Hamera i Sylwester Chorążak oraz Sebastian Młynarczyk z OSiW w Oleśnie.
Wyjazd do Wasilkowa był dla wszystkich dużą przygodą i wycieczką krajoznawczą, oprócz zmagań konkursowych uczestnicy zobaczyli i poznali kulturę oraz piękno ziemi podlaskiej. Na początek, pomiędzy zmaganiami konkursowymi organizatorzy zapewnili pokaz pierwszej pomocy, a następnie po zakończeniu pierwszej tury konkursowej, młodzież udała  się do Białegostoku gdzie miała możliwość zwiedzenia  Pałacu Branickich oraz pod opieką przewodnika poznała historię i tradycję tego wielokulturowego miasta. Pierwszy dzień zakończył się ogniskiem, gdzie wszyscy mogli się poznać i zacieśnić znajomości.
W drugim dniu, po zakończeniu konkursów gospodarze zorganizowali wycieczkę krajoznawczą  po podlaskiej ziemi. Ostatni dzień zakończony został uroczystym podsumowaniem konkursów wraz z rozdaniem nagród i dyplomów.
Czas spędzony w Wasilkowie minął bardzo szybko. Był to czas nie tylko wzajemnej rywalizacji, ale również poznania osób z innych jednostek, połączony z nauką nieformalną.


Marcin Kołacha         

1.jpg.JPG 3.jpg.jpg
Konkurs BHP Konkurs praktyczny kucharzy
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS