PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

MCK Olesno: Praca na wakacje
Wysłano 26.05.2015 o godz. 11:50:15
ohp.jpgW Młodzieżowym Centrum Kariery w Oleśnie pojawiły się nowe i ciekawe oferty pracy w kraju i za granicą. Okres letni to doskonały moment dla młodzieży chętnej na podjęcie pracy krótkoterminowej. To możliwość dająca korzyści finansowe, a także nabycie doświadczenia na rynku pracy. Młodzi ludzie mają szansę nawiązać pierwszy kontakt z pracodawcą, natomiast poprzez  pracę w zespole rozwijają relacje interpersonalne. Poprzez bezpośredni kontakt z klientem zyskują pewność siebie, podwyższają poczucie własnej wartości. To praca sprawia, że stajemy się osobami dorosłymi i bardziej odpowiedzialnymi.
Aktualne oferty pracy dostępne u pośrednika pracy MCK to m.in. praca w kurortach nadmorskich na stanowisku kelnera/kelnerki, recepcjonistki, pomocy kuchennej.
Osoby szukające zatrudnienia za granicą w okresie wakacyjnym pozyskają informacje na temat ofert pracy m.in. jako pracownik produkcyjny w hurtowni, magazynie (przy pakowaniu, sortowaniu, zbieraniu zamówień, pracy przy taśmie produkcyjnej).
Każda osoba ubiegająca się o pracę może ponadto skorzystać z pomocy doradcy zawodowego MCK w celu lepszego przygotowania się do indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą oraz poprawnego przygotowania dokumentów aplikacyjnych na wybrane stanowisko.
Osoby, które chcą uzyskać szczegółowe informacje na temat wolnych stanowisk pracy oraz chcą skorzystać z oferowanych usług przez MCK, wystarczy, że zgłoszą się osobiście do biura w Oleśnie, które mieści się w budynku OHP przy ul. Wielkie Przedmieście 41.

Danuta Sigmund, Ewa Korzeniewska« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS