PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Olesno: Ogólnopolski Głos Profilaktyki
Wysłano 01.06.2015 o godz. 10:08:25
4.JPGW dniu 28 maja 2015r odbyła się I cześć Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki, „Stop uzależnieniom”. Organizatorami turnieju byli Komenda Powiatowa Policji w Oleśnie, Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Oleśnie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Oleśnie.
W ramach powyższego przedsięwzięcia  odbył się już III Turniej Piłkarski o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnie. Na boisku panowała sportowa rywalizacja, ale wszystko w duchu fair play. Jak to bywa w podobnych turniejach, wynik miał znaczenie drugorzędne, a ważniejsze było spotkanie i przełamywanie barier.
Do rozgrywek piłkarskich zgłosiło się osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Grupa „A” reprezentowana była przez pracowników Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie,  Urzędu Miasta i Gminy Olesno wspieranych przez pracowników Powiatowego Urzędu Pracy oraz Starostwa Powiatowego Olesno. Grupa „ B” to uczestnicy  z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Oleśnie oraz uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Zawodowych. Zawodnicy rywalizowali w grupach każdy z każdym. W kategorii „Grupa młodsza” zwycięska okazała się drużyna z LO w Oleśnie, w kategorii  „Grupa starsza” 1 miejsce zdobyli strażacy.  Zwycięzcy obydwu grup w finale walczyli zacięcie o pierwsze miejsce pokazując swoje doskonałe umiejętności piłkarskie.
Zwycięscy grup w wielkim finale toczyli, stojący na bardzo wysokim poziomie bój o wspaniałe trofeum. Ostatecznie triumfatorami zostali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnie, którzy pokonali pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie  ( 3 : 0 ).
Dodatkowym atutem tego turnieju było pokazanie młodzieży, ze sport jednoczy ludzi wykonujących różne zawody.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział i każdemu z osobna gratulujemy sportowej postawy.

Ewa Korzeniewska, Danuta Sigmund, Justyna Kucia

2.JPG 4.JPG
 Rozgrywki między drużynami  Wręczanie dyplomów« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS