PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

ŚHP Namysłów: Zawody pływackie w Centrum Turystyki i Sportu „Delfin” w Namysłowie
Wysłano 27.10.2015 o godz. 09:17:12 | Ostatnia modyfikacja: 27.10.2015 o godz.: 09:19:51
1_20.jpgMłodzież ze Środowiskowego Hufca Pracy w Namysłowie w ramach Klubu Aktywnych uczęszcza na krytą pływalnie w Centrum Rekreacji i Turystyki ,,Delfin”. W dniu 26.10.2015r. wychowawcy zorganizowali zawody pływackie chłopców. Na wyznaczonych torach chłopcy rywalizowali dowolnym stylem pływackim na dystansie  25 m.  Najlepszy wynik uzyskał Radosław Grodzki, drugie miejsce zajął Piotr Walesa, a na trzecim miejscu uplasował się Kamil Jarczak - cała trójka uczestników to uczniowie klasy II Gimnazjum.
Celem zorganizowania zawodów na najlepszego pływaka namysłowskiego hufca było rozbudzenie wśród młodzieży aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu, rywalizacji sportowej w pozytywnej atmosferze, jak również szereg korzyści zdrowotnych.
Umiejętność pływania jest ważna nie tylko dla zdrowia i dobrej kondycji fizycznej, ale jest dobrym sposobem rozładowania stresu i emocji - aktywny wypoczynek to świetna zabawa. Pływanie uznane jest za jeden z najzdrowszych sportów dla naszego organizmu. Pływać może niemal każdy, bez względu na kondycję i wiek. Podczas tej czynności relaksujemy się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Na naukę pływania nigdy więc nie jest za późno. A zatem młodzież z hufca zdaje sobie sprawę, że  korzyści wynikające z pływania są ogromne. Na wszystkich uczestników tegorocznych zawodów czekały pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Najlepsi zostali dodatkowo uhonorowani medalami.


Anna Fedorowska

1_20.jpg 04.jpg
Uczestnicy przed wejściem na pływalnię Uczestnicy z dyplomami
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS