PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Opole: Uprawnienia na wózki jezdniowe
Wysłano 17.11.2015 o godz. 11:57:43
2__Ostatnie_wskaz__wki_przed_rozpocz__ciem_egzaminu_praktycznego.jpgW dniu 13 listopada br. zakończył się kurs „Operator wózków jezdniowych z napędem silnikowym i wymianą butli gazowej” zorganizowany przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Namysłowie. W szkoleniu składającym się z części teoretycznej i praktycznej wzięło udział 12 uczestników, którzy uzyskali nowe kwalifikacje zwiększające ich konkurencyjność na niezwykle wymagającym współczesnym rynku pracy. Zakres tematyczny szkolenia, obejmującego 67 godzin, był zgodny z programem zatwierdzonym przez Urząd Dozoru Technicznego i obejmował m.in. następujące zagadnienia: typy stosowanych wózków jezdniowych, budowa wózka, BHP, ładunkoznawstwo oraz praktyczną naukę jazdy i wymiany butli gazowej.
 Kurs zakończył się egzaminem, który wszyscy zakończyli z wynikiem pozytywnym.
Po pomyślnie zdanym egzaminie każdy absolwent kursu spotkał się z doradcą zawodowym MCK w Namysłowie, który przekazał im zasady prawidłowego sporządzania dokumentów aplikacyjnych. Efektem wspólnej pracy było opracowanie własnego CV, które jest podstawowym dokumentem potrzebnym do efektywnego poszukiwania zatrudnienia.
Ponadto specjalista ds. rozwoju zawodowego MCK w Namysłowie zorganizował dla uczestników szkolenia spotkanie z przedstawicielem firmy Randstad, podczas którego poznali zakres  usług w zakresie pośrednictwa pracy oferowany przez agencje pracy tymczasowej, a także mogli przekazać wcześniej stworzone przez siebie dokumenty aplikacyjne.
Wszystkim absolwentom kursu gratulujemy podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabytych umiejętności, które zwiększą ich atrakcyjność na rynku pracy.


Ilona Różniecka

1__Uczestnicy_kursu_w_trakcie_egzaminu_teoretycznego.jpg 2__Ostatnie_wskaz__wki_przed_rozpocz__ciem_egzaminu_praktycznego.jpg
 Uczestnicy kursu w trakcie egzaminu teoretycznego Ostatnie wskazówki przed rozpoczęciem egzaminu praktycznego


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS