PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Spotkanie wigilijne w ŚHP Namysłów
Wysłano 17.12.2015 o godz. 09:56:24 | Ostatnia modyfikacja: 18.12.2015 o godz.: 07:38:17
4_2.jpgW świątecznej atmosferze 16 grudnia w ŚHP Namysłów odbyło się tradycyjnie spotkanie wigilijne. W udekorowanej świątecznie sali znalazły się choinki przystrojone ozdobami wykonanymi przez uczestników oraz długie stoły nakryte białymi obrusami i zastawione wigilijnymi potrawami. Pani Komendant Malwina Jabłońska powitała wszystkich serdecznie i złożyła życzenia świąteczne oraz wszelkiej pomyślności i nadziei na lepszą przyszłość w nadchodzącym Roku 2016. Uczestnicy naszego hufca zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilia Polska” przygotowane pod okiem wychowawców. Tym miłym akcentem wprowadzili całą zaproszoną społeczność w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu odbyła się Wigilia z udziałem zaproszonych gości.
Wśród zaproszonych gości byli: Prezes Sądu Rejonowego w Kluczborku Pani Joanna Popiel-Lipska, Dyrektor Sądu Pani Marzena Mączka, Kurator Okręgowy Pan Rafał Sitarz, Specjalista do Spraw Kształcenia i Wychowania z OWK OHP Pani Ewa Zajączkowska, Starosta Powiatu Namysłowskiego Pan Bartłomiej Stawiarski, Wice- Przewodniczący Rady Powiatu, Dyrektor Domu Kultury w Wilkowie Pan Mariusz Jabłoński, Radny Gminy Namysłów Pan Konrad Gąsiarz, Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych Pan Bartosz Medyk oraz pracownicy Ośrodka Kuratorskiego, a także Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Dla Dorosłych i Pracownicy Środowiskowego Hufca Pracy w Namysłowie.
Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek- symbol chleba i wzajemnego przebaczenia  oraz wspólnie śpiewane kolędy. Na odświętnie przygotowanym stole nie zabrakło wspaniałych wigilijnych potraw: ryba, barszcz z krokietem,  pierogi z kapustą, ciasto, kompot z suszu, owoce, przygotowane przez nasze wspaniałe kucharki. Uroczystości towarzyszyły piękne kolędy, które rozbrzmiewały w tle. Ten niezwykły dzień na zawsze zapisał się w pamięci wszystkich uczestników.


 Katarzyna Jagielska
DSC01721.jpg

Przywitanie zaproszonych gości.


4_2.jpg DSC01732.JPG
Wspólne Kolędowanie podczas uroczystej Wigilii Wspólne Kolędowanie


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS