PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Giełda pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery w Brzegu
Wysłano 20.04.2016 o godz. 12:40:32
1_2.JPGDnia 20.04.2016r. o godz. 11.00 w sali szkoleniowej Młodzieżowego Centrum Kariery w Brzegu po raz kolejny w tym miesiącu miało miejsce spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielką  agencji zatrudnienia Work & People, którą reprezentowała Pani Agata Gosztyła – konsultant ds. personalnych. Rekrutacja dotyczyła naboru na takie stanowiska jak: pracownik produkcji/montażysta.
Po dokonaniu wstępnej selekcji kandydatów pod kątem oczekiwań wymaganych na danym stanowisku pracy oraz wywiadu telefonicznego, na spotkanie zostało zaproszonych 8 potencjalnych kandydatów.
Po przywitaniu uczestników przedstawicielka agencji przybliżyła profile stanowisk pracy, na które poszukiwani są obecnie kandydaci, poinformowała o charakterze i specyfice pracy oraz warunkach zatrudnienia. Po odpowiedzi na wszystkie nurtujące przyszłych pracowników pytania, nastąpiła kolejna część spotkania, podczas której miały miejsce indywidualne rozmowy z osobami zainteresowanymi współpracą z Firmą. Celem ich była ocena gotowości poszczególnych kandydatów do podjęcia zatrudnienia na wybranym stanowisku.
Podczas spotkania do dyspozycji byli: pośrednik pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy oraz doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery, którzy pomagali w przełamaniu wewnętrznych barier towarzyszących rozmowie kwalifikacyjnej.
Wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu zostały poinformowane o projekcie pn. „Obudź Swój Potencjał”, który w najbliższym czasie będzie realizowany przez Ochotnicze Hufce Pracy oraz o innych możliwych formach wsparcia.


Małgorzata Duda
Stefania Ilnicka

1_2.JPG
 Uczestnicy spotkania podczas wypełniania ankiet poszukujących pracy

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS