PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Promocja działalności PPP w Kędzierzynie – Koźlu na Dniach Otwartych w ZSTiO
Wysłano 27.04.2016 o godz. 09:20:20
1.JPGWiosna to moment, kiedy szkoły rozpoczynają akcję rekrutacyjną na nowy rok szkolny. W dniu 26 kwietnia br. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz pozostałe szkoły  ponadgimnazjalne powiatu kędzierzyńsko – kozielskiego zorganizowały dzień otwarty, podczas których swoje stoisko zaprezentował Punkt Pośrednictwa Pracy w Kędzierzynie-Koźlu.

Była to dobra okazja do zapoznania odwiedzających z działalnością OHP związaną z pośrednictwem pracy, poradnictwem zawodowym oraz wychowaniem. Promowano również m.in. Europejski Dzień Pracy, ECAM, EURES oraz kursy i szkolenia realizowane przez jednostki OHP na Opolszczyźnie.
„Dni Otwarte” cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno samych uczniów jak i ich rodziców. Osoby w nich uczestniczące miały okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących wraz z nauczycielami starali się zaprezentować kierunki kształcenia oraz możliwości udziału w zajęciach pozalekcyjnych oferowanych praz szkołę.Elżbieta Bartoszek

1.JPG 2.JPG
Stoisko Punktu Pośrednictwa Pracy Młodzież w czasie Dnia Otwartego
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS