PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Młodzież z Hufca Pracy w Opolu z wizytą u Prezydenta Miasta Opola
Wysłano 30.05.2016 o godz. 11:08:40

1_5.jpgW dniu 25 maja 2016 roku uczestnicy Hufca Pracy z Opola wraz z wychowawcami, Komendantem Hufca – Panią Bogumiłą Szewczyk-Paluszek oraz Dyrektorem Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu  - Panią Violettą Szczepkowską uczestniczyli w spotkaniu z Prezydentem Miasta Opola – Panem Arkadiuszem Wiśniewskim.  
Podczas spotkania Prezydent  Miasta Opola opowiedział młodzieży o swojej pracy, pokazał swoje miejsce pracy i poprosił o pytania. Uczestnicy hufca pytali o to, dlaczego Prezydent chciał zostać wybrany na to stanowisko. W odpowiedzi usłyszeli, że chce zrobić coś dobrego dla miasta i jego mieszkańców, stara się, aby młodzi ludzie zostawali w Opolu i zachęcał młodzież do zdobywania wykształcenia.
Na koniec spotkania młodzież przekazała Prezydentowi upominek, wykonany  przez uczestników podczas zajęć plastycznych a w podziękowaniu za miłe spotkanie młodzież została zaproszona do wspólnego zdjęcia.
Spotkanie z Prezydentem Miasta Opola – Panem Arkadiuszem Wiśniewskim na długo pozostanie w pamięci młodych ludzi, którzy po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć  w spotkaniu z najważniejszą osobą w naszym mieście.


Bogumiła Paluszek

1_5.jpg
 Pamiątkowe zdjęcie


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS