PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Zakończenie kursu zawodowego w MCK Namysłów
Wysłano 30.05.2016 o godz. 11:20:33
Nr1.jpgDnia 25.05.2016r. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Namysłowie zakończył się kurs Fakturzysta z obsługą programu Symfonia Faktura i Handel.  W kursie uczestniczyło 7 osób. Szkolenie wyposażyło uczestniczki w umiejętność  wystawiania faktur i raportów, rozliczania utargów, obsługi kasy fiskalnej oraz programu do fakturowania. Uzyskany certyfikat otworzy im drogę do podjęcia pracy w  następujących zawodach: fakturzysty, handlowca, sprzedawcy, magazyniera.
Kursantki, jak podkreślał wielokrotnie prowadzący szkolenie, wykazywały niezwykłe zaangażowanie w trakcie szkolenia, wkładały dużo energii w rozwiązanie zleconych zadań, były bardzo zmotywowane do działania. Ponadto wielokrotnie korzystały z pomocy doradcy zawodowego w zakresie: sporządzania dokumentów aplikacyjnych, zachowania podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz metod poszukiwania pracy.
Mamy nadzieję, że uzyskane kwalifikacje oraz zapał uczestniczek szkolenia do zmiany swojej sytuacji życiowej zaowocują w niedalekiej przyszłości podjęciem przez nie zatrudnienia, w czym aktywnie będzie wspierał je pośrednik pracy.


Ilona Różniecka
Agnieszka Piotrowicz

Nr1.jpg
Uczestniczki kursu podczas wręczania certyfikatów« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS