PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Spotkanie fryzjerskie w Domu Dziennego pobytu „Wrzos” w Kędzierzynie-Koźlu
Wysłano 02.03.2017 o godz. 14:19:30
1.jpgZ początkiem mijającego tygodnia uczestnicy Hufca Pracy w Kędzierzynie-Koźlu w ramach współpracy przygotowali spotkanie dla seniorów - podopiecznych Domu Dziennego Pobytu „Wrzos” w Kędzierzynie-Koźlu.
Po wcześniejszych rozmowach z kierownikiem placówki i ustaleniach z seniorami okazało się, że istnieje potrzeba przeprowadzenia spotkania poświęconego dbaniu o urodę. Młodzież zdecydowała się odpowiedzieć na oczekiwania i prośby podopiecznych MOPS przygotowując krótką prezentację na temat pielęgnacji włosów oraz część praktyczną, podczas której zaproponowała modelowanie fryzur i strzyżenie.
Pięć uczestniczek naszego Hufca, młodych fryzjerek, uczennic klas II i II Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu pod opieką wychowawcy Beaty Smutek, zdecydowało się wziąć udział w kilkugodzinnym spotkaniu z seniorami. Uczestniczki z klas trzecich podjęły się zadania strzyżenia i podcinania włosów, a uczennice o krótszym stażu fryzjerskim modelowały i układały fryzury. Spotkanie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem wśród podopiecznych „Wrzosu”, że do naszych uczestniczek ustawiały się kolejki chętnych osób na zmianę lub poprawę swojego wizerunku. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyła bardzo miła atmosfera. Seniorzy byli bardzo zadowoleni z zaaranżowanego w ich ośrodku mini salonu fryzjerskiego i zaprosili młode fryzjerki na kolejne spotkanie. Mamy nadzieję, że tego typu spotkania wpiszą się na stałe do kalendarza imprez.  


Beata Smutek

1.jpg
Uczestniczki podczas spotkania fryzjerskiego dla seniorów
« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS