PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Spotkanie przygotowawcze w Namysłowie
Wysłano 28.04.2010 o godz. 13:01:44 | Ostatnia modyfikacja: 28.04.2010 o godz.: 13:23:58
2.jpgW dniach od 25 do 28.04.2010 gościliśmy w Środowiskowym Hufcu Pracy w Namysłowie pana Andreasa Heimerdinger z Jugendamt Gera (Wydział d.s. młodzieży w Urzędzie Miasta Gera). Przyjechał on do Polski, aby wziąć udział w spotkaniu przygotowawczym do polsko – niemiecko – ukraińskiego obozu sportowego. Uczestnikami spotkania byli również: pani Małgorzata Krawczyk - dyrektor operacyjny OWK OHP w Opolu, pani Iwona Kamińska – Komendant ŚHP w Namysłowie oraz wychowawca pan Adam Marcinkiewicz.
Celem spotkania było wypracowanie wspólnej koncepcji programu letniego obozu. W drugim dniu do południa mieliśmy okazję zwiedzić Namysłów oraz miejsca, w których będzie realizowany obóz, w tym obiekty sportowe. Po południu natomiast odbyło się spotkanie z panem Zygmuntem Gajdą – zastępcą Wojewódzkiego Komendanta OHP.
Na następny dzień zaplanowane było spotkanie w Starostwie Namysłowskim. Celem było ustalenie możliwości korzystania przez uczestników obozu z obiektów sportowych oraz przedstawienie jednego z punktów programu letniego obozu, mianowicie pikniku rekreacyjno-sportowego, który jest zaplanowany dla społeczności lokalnej. Nasz gość miał również możliwość zapoznać się z działalnością starostwa.  
Spotkanie zakończyło się zintegrowaniem zespołu kadry z Niemiec oraz Polski, a także zaowocowało powstaniem ostatecznej wersji programu letniego obozu sportowo-integracyjnego w Namysłowie.
Spotkanie dofinansowane było z Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS