PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Lokalny sprawdzian umiejętności zawodowych uczestników ŚHP z Kędzierzyna-Koźla.
Wysłano 09.08.2010 o godz. 09:23:24 | Ostatnia modyfikacja: 09.08.2010 o godz.: 09:44:42

Grupa_dziewczyn_wykonuj__ca_zadania_praktyczne_w__lokalnym_sprawdzianie_umiej__tno__ci_w_zawodzie_kucharz_ma__ej_gastronomii_800.jpgUczestnicy „Młodzieżowej Akademii Umiejętności” z ŚHP Kędzierzyn-Koźle zakończyli swoje zmagania w „Lokalnym sprawdzianie umiejętności zawodowych”.

Grupka beneficjentów podczas dwudniowego, wyjazdowego sprawdzianu zmierzyła się
w zawodach, w jakich uczą się na co dzień: kucharz małej gastronomii, malarz-tapeciarz, ślusarz oraz murarz, wykazując się wiedzą teoretyczną (wypełniając testy) oraz praktyczną (wykonując przygotowane dla nich zadania).

Z wielkim zaangażowaniem i energią młodzież podchodziła do sprawdzianu. Uczestnikom zostały wręczone nagrody i drobne upominki, a dziesięcioro najlepszych zostało skierowanych na dwu tygodniowy staż do pracodawców, który odbędzie się w miesiącu sierpniu. Będzie to dla nich cenne doświadczenie, które w przyszłości będą mogli wykorzystać na rynku pracy.

Katarzyna Pazowska

Grupa_ch__opc__w_wykonuj__ca_czynno__ci_praktyczne_w_lokalnym_sprawdzianie_umiej__tno__ci_w_zawodzie_murarz_800.jpg Grupa_ch__opc__w_wykonuj__ca_zadania_praktyczne_w_lokalnym_sprawdzianie_umiej__tno__ci_w_zawodzie_murarz_800.jpg Grupa_dziewczyn_wykonuj__ca_zadania_praktyczne_w__lokalnym_sprawdzianie_umiej__tno__ci_w_zawodzie_kucharz_ma__ej_gastronomii_800.jpg

Na zdjęciu:

Grupa chłopców wykonująca czynności praktyczne w lokalnym sprawdzianie umiejętności w zawodzie murarz

Na zdjęciu:

Grupa chłopców wykonująca czynności praktyczne w lokalnym sprawdzianie umiejętności w zawodzie murarz

Na zdjęciu:

Grupa dziewczyn wykonująca zadania praktyczne w  lokalnym sprawdzianie umiejętności w zawodzie kucharz małej gastronomii


« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS