tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Rozdano medale na Wojewódzkim Turnieju Koszykówki Młodzieży OHP w Kędzierzynie – Koźlu
Wysłano 03.12.2010 o godz. 08:57:05

1.jpgW dniu 01 grudnia 2010r. w bardzo dużej hali sportowej Azoty w Kędzierzynie – Koźlu, obiekcie administrowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przeprowadzono rozgrywki w ramach Wojewódzkiego Turnieju Piłki Koszykowej w kategorii dziewcząt i chłopców, młodzieży OHP. Pomimo bardzo trudnych warunków drogowych wszystkie zespoły dojechały do Kędzierzyna – Koźla.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajął zespół z Opole, drugi był team z Brzegu, natomiast na pozycji trzeciej uplasowały się dziewczyny z Namysłowa.

Rozgrywki w kategorii chłopców również wygrała drużyna z Opola, drugie miejsce przypadło Dąbrówce Dolnej, zaś trzecią pozycję zajęli zawodnicy z Kędzierzyna – Koźla.

Organizator zawodów pani Ewa Zajączkowska wraz Piotrem Pietrzykiem Komendantem ŚHP Kędzierzyn – Koźle wręczyli dyplomy, a zespołom, które zajęły miejsca od I do III medale i puchary.

Warunki do przeprowadzenia turnieju młodzież i opiekunowie ocenili na bardzo dobre. Organizacja zawodów bez zarzutu. W zawodach wzięło udział 98 zawodników: w tym 42 dziewczyny, 56 chłopców i 16 opiekunów. O godz. 14.15 zakończono Wojewódzki turniej piłki koszykowej, zespoły uczestniczące w zawodach wyjechały do swoich miejscowości.

Piotr Pietrzyk

Na zdjęciu:

Trzecie miejsce w rozgrywkach przypadło przesympatycznym dziewczynom w Kędzierzyna – Koźla