PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Międzyregionalne Targi Pracy i Edukacji w Głubczycach
Wysłano 07.04.2011 o godz. 10:23:27

3.jpgW dniu 05.04.2011r. w Głubczyckim Ratuszu Miejskim odbyły się Międzyregionalne Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach. W czasie imprezy wystawcy promowali działalność własnych firm i jednostek, uwzględniając prezentację ofert pracy oraz ofert edukacyjnych szkół. Ponadto zorganizowano konferencję dotyczącą rozwoju zawodowej mobilności transgranicznej od 2006 roku oraz warunków życia i pracy w Polsce, Czechach i na Słowacji.

W Targach uczestniczyło Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Opolu, Młodzieżowe Biuro Pracy w Opolu, Filia Młodzieżowego Biura Pracy w Głubczycach oraz Hufiec Pracy 8-1 w Głubczycach, promując swoją działalność. Dla zainteresowanych przygotowano foldery, broszury i materiały informacyjne dotyczące działalności OHP.


W targach uczestniczyły szkoły, firmy i przedsiębiorstwa z terenu powiatu głubczyckiego oraz z woj. opolskiego i śląskiego. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i środowiska lokalnego.


Imprezie towarzyszył występ chóru z I Liceum Ogólnokształcącego w Głubczycach oraz teatru Tradycja z Zespołu Szkół Mechanicznych w Głubczycach.


Gośćmi honorowymi byli: Starosta Głubczycki Pan Józef Kozina, Radny Sejmiku Wojewódzkiego Pan Zbigniew Ziółko, Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu Pani Renata Cygan, Burmistrz Głubczyc Pan Jan Krówka, Zastępca Wojewódzkiego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy Pan Zygmunt Gajda, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Pani Danuta Frączek, Przewodnicząca Komisji Oświaty w Głubczycach Pani Barbara Piechaczek, Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Głubczycach Pan Józef Kamiński. Wszelkie informacje zostały rejestrowane przez Radio Opole, Telewizję Głubczyce oraz Głos Głubczyc.

Agnieszka Kowalczyk
Marta Palka

3.jpg 1.jpg 2.jpg

Na zdjęciu:

Stoisko wystawowe Ochotniczego Hufca Pracy

Na zdjęciu:

Otwarcie targów przez Starostę Głubczyckiego Pana Józefa Kozinę

Na zdjęciu:

Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Pan Zygmunt Gajda, Radny Sejmiku Wojewódzkiego Pan Zbigniew Ziółko wraz z przedstawicielem Starostwa Powiatowego w Głubczycach i Zespołu Szkół Mechanicznych w Głubczycach

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS